KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374319
nr 1337 4319
Roland Jonsson
(f. 1958), Sverige
Akvarell, Fågel. Signerad. 26x28 cm
Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:38:48
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
6
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
6
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
6
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
6
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
6
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
6
3.600 kr